Jakie swetry męskie są idealne na zimę?

Zimą ważny jest nie tylko modny wygląd. Będzie to bowiem bez znaczenia, jeżeli chłód i mrozy nie pozwolą na normalne funkcjonowanie. W tym okresie warto więc zwrócić uwagę nie tylko na wygląd odzieży, ale również na to, aby była wygodna i ciepła. Do tego typu ubrań zaliczane są między innymi swetry męskie wełniane czy kaszmirowe. Rynek mody wychodzi naprzeciw oczekiwaniom panów, projektując modne i ciepłe swetry. Chcesz widzieć które z nich będą najmodniejsze tej zimy? Prezentujemy najciekawsze modele.

Swetry męskie norweskie

Swetry tego typu są bardzo charakterystyczne. Posiadają bowiem wzór, który kojarzony jest z aurą zimową. Ich główną zaletą jest to, że są bardzo ciepłe i przyjemne w dotyku. Są to swetry męskie wełniane, które świetnie grzeją i są przyjazne dla skóry. Ponadto obecnie jest to jeden z najmodniejszych fasonów męskiej, zimowej odzieży. Takie swetry męskie wełniane wyglądają świetnie w zestawieniu z jeansami oraz innymi spodniami materiałowymi, posiadającymi proste nogawki. Niektóre modele zaprojektowane są w taki sposób, aby zatrzymać jak najwięcej ciepłoty ciała. Należą do nich te, które posiadają stójkę, przypominającą golf. Świetnie ochraniają szyje i sprawdzają się szczególnie podczas ostrej zimy, kiedy mróz i niskie temperatury dają się we znaki.

Sweterki w serek

Swetry w serek to klasyka, która modna jest od wielu sezonów. Posiadają one charakterystyczny dekolt w literkę V. Świetnie wydłużają szyję i są bardzo eleganckie. Sprawdzą się więc na co dzień, ale również w przypadku stylizacji biznesowych. Modne jest obecnie zestawianie ich z koszulą, której kołnierzyk delikatnie powinien wystawać spod sweterka. Tego typu odzież powinna być wykonana z wysokiej jakości materiału. Warto postawić w tym przypadku na wełnę. Takie swetry męskie wełniane świetnie ogrzewają, a ponadto dodają klasy i są efektowne.

Swetry męskie wełniane rozpinane

Ostatnimi już modelami, które będą modne w sezonie zimowym są swetry męskie wełniane rozpinane. Są ciepłe i wygodne. Posiadają zamek, dzięki któremu noszenie ich jest praktyczniejsze. Pod spód można założyć zarówno formalną koszulę, jak i inną, dodatkową koszulkę. Może być to również bielizna termiczna typu t-shirt, która ogrzeje podczas niskich temperatur.